Школярам розповіли про якісне споживання, кліматичні зміни та налагодження партнерських відносин. Започаткували проект в ООН 4 роки тому і за цей час до нього долучились 130 країн світу
У Чернівцях провели “Найбільший урок у світі”
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Школярам розповіли про якісне споживання, кліматичні зміни та налагодження партнерських відносин. Започаткували проект в ООН 4 роки тому і за цей час до нього долучились 130 країн світу