Інавгурація президента не має відбуватися у день жалоби – Максим Бурбак

Новообраний Президент повинен прийняти присягу в урочистій атмосфері, а не в траурний день, коли Україна вшановує жертв політичних репресій.

Про це під час Погоджувальної ради наголосив керівник фракції “Народний фронт” Максим Бурбак, пише прес-служба партії.

Максим Бурбак підкреслив, що у третю неділю травня (цього року – на 19 травня. – Ред.) Україна щороку вшановує жертв політичних репресій.

Нардеп також зазначив, що усі політичні сили, які представлені в парламенті, повинні вшанувати пам’ять репресованих і загиблих.

“У День пам’яті жертв політичних репресій Україна приспускає державні прапори. І всі політичні сили, які представлені у парламенті, 19 травня повинні вшанувати загиблих”, – наголосив він.

“Ми бачили, як новообраний Президент Володимир Зеленський висловив свою повагу ветеранам Другої світової війни. Це хороший приклад національного єднання. Упевнені, він продовжить цю політику щодо історичної пам’яті. У день трауру 19-го травня ми повинні схилити голову в скорботі й заявити, що ніколи не допустимо диктатури чи реваншу московської гегемонії”, – підкреслив керівник фракції.

“Вважаємо, що новий Президент Володимир Зеленський повинен прийняти присягу Глави держави в урочистій атмосфері. Для цього підійде інший день”, – зазначив Максим Бурбак.

Реклама

Залишити коментар