Політали без дозволу заради розваг: пасажирський літак нелегально вилетів із Бухареста і сів у Кишиневі

Правоохоронці Молдови затримали повітряне судно і всіх, хто перебував на облавку.

Як повідомляє ТСН, Boeing 737-800 грецької авіакомпанії Blue Bird Aviation здійснив несанкціонований переліт із Румунії до Молдови. Факт вторгнення в повітряний простір останньої вже підтвердили компетентні органи країни.

Зокрема, прес-секретар державного органу цивільної авіації Молдови Ірина Бодоліка заявила, що літак зробив кілька кіл над Кишиневом і приземлився після отримання відповідного наказу. “Одразу після приземлення в кишинівському аеропорту був проведений огляд літака. Нічого підозрілого виявлено не було.

У літаку були тільки члени екіпажу – троє чоловіків і одна жінка. З’ясувалося, що вони вилетіли з Бухареста. У літака не було необхідних дозволів для вильоту, як і для прильоту в Молдову”, – розповіла Бодоліка.

Наразі Boeing затримали, правоохоронці проводять розслідування цього інциденту. Члени екіпажу літака пояснили, що “вилетіли без дозволу, щоб пожартувати і розважитися”.

Водночас місцеві ЗМІ повідомляють про ще двох людей, які нібито перебували на облавку і не були членами екіпажу, однак силовики Молдови цю інформацію наразі не коментують. Відомо, що до з’ясування всіх обставини інциденту Boeing перебуватиме в аеропорту Кишинева.

Реклама

Залишити коментар