Чернівецькі учасники бойових дій обурені зловживанням депутатів та Продана

У Чернівцях учасники антитерористичної операції звинуватили секретаря міськради Василя Продана й депутатів у зловживаннях, пов’язаних з виділенням двох земельних ділянок, призначених для бійців АТО, людям, які не мають стосунку до військових дій на Донбасі.

Кілька учасників АТО вийшли до трибуни у сесійній залі міської ради і висловили обурення секретарю міськради Василю Продану та депутатам.

Голова ГО “Добротворець” Вальтер Шеффер негативно висловився щодо байдужості обранців: “Ви нас чомусь не чуєте. Ми вас просимо. Ми у вас не вимагаємо робити нам якісь привілеї, окремо видавати нам якісь статки, квартири чи ще щось. Ми вас дуже просимо просто не дерибанити землю. Декілька разів до вас зверталися. В останній раз ви надали дві земельні ділянки на вулиці Щербанюка людям, які не мають ніякого відношення до черги АТО. Ви відмовляєте інваліду ІІІ групи, у якого дитина потребує пересадки нирки. Він відкритим текстом вас просив надати йому землю. Для того, щоб він її продав і проплатив операцію. Ви це проігнорували три рази.”

Вальтер Шеффер зауважив, що звертався з цим питанням до Василя Продана, на що секретар тоді відповів: “Хлопці, ну ви ж розумієте, що депутати не на зарплаті сидять. Їм час від часу можна дозволити такі речі.” Також Шеффер наголосив, що Продан заявив про тиск з боку депутатів стосовно рішення накласти вето на ділянки, не називаючи прізвищ. Однак, учасник АТО зачитав у сесійній залі прізвища тих, хто проголосував за незаконну передачу ділянки. Серед них: “Бешлей Тетяна, Брязкало Андрій, Гавриш Віталій, Гончарук Іван, Кандиба Андрій, Моклович Назар, Найдиш Валерій, Олевич Аліна, Петришин Ярослав, Тихонович Максим, Бешлей Володимир, Білик Ростислав, Бурега Юрій, Гаїна Роман, Казимірович Валерій, Ковалюк Богдан, Моклович Володимир, Продан Василь, Ткачук Юрій. Ви всі 22 депутата для мене і для більшості нас учасників бойових дій є мразі.” – висловився Вальтер Шеффер.

Також він звернувся до депутатки міської ради Аліни Олевич.

“Аліна Анатоліївна, ви так емоційно розповідаєте і захищаєте начальника Департаменту ЖКГ Володимира Бешлея, але ви так і не дали мені коментаря на рахунок незаконного виділення землі. Ви проголосували “ЗА”. Чому я не чую коментаря? Чи це не так актуально? Чи учасниик АТО не є для вас актуальними?”, – сказав Вальтер Шеффер.

Також атовці закликали депутатів не приходити на поховання загиблих бійців, зважаючи на рішення та дії стосовно воїнів АТО.

“В мене буде до вас велике прохання – з цих 22 депутатів, які проголосували за це, не приходьте на похорон учасників АТО. А я вам поясню чому. Бо коли був останній похорон, вони всі вилазили наперед, щоб попасти в камери. І в мене, на превеликий жаль, був сором за цих депутатів. Тому що вони для всіх б’ють себе в груди, що вони ніколи не йдуть проти бійців АТО, тоді не популізуйте те, що ви насправді не робите”,- сказав Голова координаційного центру учасників АТО Степан Меленко
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук дав доручення працівникам юридичного управління мерії з’ясувати, чи підписане й опубліковане рішення про надання цієї землі. Якщо земельні ділянки ще не виділили, то мер пообіцяв повернутись до цього питання під час голосування.
Реклама

  • Як уже набридли ці чвари, шо на рівні міста, що на рівні держави!!!!!!!!!!! Працювати всі тільки язиками вміють((((((((((((

Залишити коментар