У Мамаївській ОТГ відкриють сучасний спортзал з кросфіту

У сучасному залі для кросфіту мають нагоду займатись як юні (діти від 6 років), так і дорослі мешканці громади.

23 квітня обласна державна адміністрація спільно з Чернівецьким центром розвитку місцевого самоврядування організували на базі Мамаївської сільської ОТГ прес-тур для буковинських журналістів. Він був присвячений буковинському виміру 5-ої річниці реформи децентралізації.
У заході взяли участь директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Віктор Подорожний та директорка Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Найперше, присутні оглянули Мамаївський загальноосвітній навчальний заклад I – III ступенів, де, зокрема, вчаться 6 діток з особливим освітніми потребами, а також Лужанський загальноосвітній навчальний заклад I – III ступенів ім. В. Орлецького (3 особливих діток). Для них у спеціально пристосованих кімнатах проводяться корекційні заняття з логопедом та психологом.

Обидва заклади облаштовані згідно вимог Нової Української Школи. Між класними уроками учні мають нагоду погратися, розвиваючи свої творчі здібності за допомогою інтерактивної підлоги, а легше запам’ятати таблицю множення їм дозволяють «розумні сходи».
Разом з тим, громада має свій Центр позашкілля, на базі якого ось-ось відкриється спортивний зал з кросфіту.
Кросфіт об’єднує 3 види спорту: легка, важка атлетика та гімнастика. Завдяки кросфіту дитина може продемонструвати свої таланти у у тому чи іншому виді спорту. У сучасному залі для кросфіту мають нагоду займатись як юні (діти від 6 років), так і дорослі мешканці громади.

«На території громади діють 3 школи, з них 1 – НВК, у двох згаданих школах навчаються понад 400 учнів, та близько 50 вчителів; 2 дитячі садочки, проблем незаповнених класів у нас немає», – поділилася керівниця громади Наталія Катрюк.

Реклама

Залишити коментар