Трампа закликали не використовувати стилістику “Гри престолів”

Керівництво телеканалу HBO, який створює популярний серіал “Гра престолів”, закликає президента США Дональда Трампа не використовувати їх символіку в політичних цілях.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Deadline.

“Хоча ми можемо зрозуміти ентузіазм щодо “Гри престолів” зараз, коли вийшов його останній сезон, все ж ми б вважали за краще, щоб наша інтелектуальна власність не була використана у політичних цілях”, – йдеться у заяві НВО.

Заява з’явилася після того, як Трамп опублікував у Twitter свою фотографію в стилі серіалу “Гра престолів” із підписом: “Гру завершено. Немає змови – немає перешкод”, прокоментувавши таким чином розслідування про втручання РФ у вибори президента США 2016 року.

Зазначається, що Трамп не раз вживав фрази з серіалу. Наприклад, в січні, кажучи про плани будівництва стіни на кордоні США і Мексики, він написав: “Стіна близько”. Це нагадує вислів “зима близько”, який використовують у серіалі.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер Міністерство юстиції США оприлюднило звіт щодо розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера. У документі, який має обсяг 448 сторінок, йдеться, зокрема, про відсутність змови з російським урядом з боку штабу Дональда Трампа або будь-якого іншого громадянина США.

Фото – @realDonaldTrump via Twitter

Реклама

Залишити коментар