Аналогове мовлення для місцевих компаній продовжили до кінця року

До 31 грудня в аналоговому стандарті транслюватимуть свої програми місцеві компанії, а також відбуватиметься мовлення на прикордонні.

18 квітня 2019 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення розглянула і обговорила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України» та погодила його без зауважень.

Планом було передбачено припинення використання аналогової технології мовлення 1 травня  2019 року. Зміни ж стосуються подовження терміну використання аналогового стандарту мовлення для окремих мовників. Так, проектом постанови передбачено:

«викласти графу «Строк припинення використання радіотехнології» позиції 38 розділу І у такій редакції: «31 серпня 2018 року, крім територій з особливим режимом мовлення (відповідно до Закону України від 7 грудня 2017 року № 2244-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення  в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України»); для м. Києва та Кіровоградської області 31 липня 2018 р.; для визначених Національною радою з питань телебачення і радіомовлення каналів мовлення, що межують з Російською Федерацією та тимчасово окупованими територіями, та каналів мовлення телерадіоорганізацій місцевого мовлення, які не мають ліцензій на цифрове мовлення, 31 грудня 2019 р.»

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко повідомив на засіданні, що Громадська рада, яка діє при Національній раді, звернулася до Кабінету Міністрів України з пропозицією подовжити термін вимкнення мовлення для зазначених мовників. Регулятор повністю підтримав їхнє звернення, Держспецзв’язок розробив відповідний проект, який Національна рада погоджує без зауважень.

Реклама

Залишити коментар