Продан залишиться у виграші незалежно від результатів виборів – Василь Максимюк

Під час президентських виборів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан робив ставку на кандидата Юлію Тимошенко, яка опинилася аж на третьому місці, проте за будь-яких результатів другого туру він залишатиметься у виграші.

Таку думку висловив депутат міської ради Василь Максимюк на власній сторінці у Facebook.

“Ні для кого не є секретом, що Продан В.С. на виборах Президента цього року робив головну ставку на кандидатку Тимошенко Ю.В. Це окрім його власних висловлювань підтверджується і тим, що підконтрольні йому ЗМІ працювали на цю кандидатку. А безпосередньо в день виборів Василь Сафронович з довіреною особою саме цієї кандидатки об’їжджав виборчі дільниці”, – пише депутат.

Максимюк припускає, що підсумки першого туру виборів мабуть сильно розчарували не лише пана Продана, а й багато кого ще, бо Ю. Тимошенко в місті Чернівцях посіла в усіх трьох районах лише третє місце після В. Зеленського та П. Порошенка.

“Але не такий Василь Сафронович, щоб сильно засмучуватися. У нього джек-пот у будь-якому випадку. Якщо переможе П. Порошенко, то там у фракції є кохана дружина, яка завжди прикриє, підкаже, допоможе.
Якщо переможе В. Зеленський, то і там все добре. Бо як помітили деякі буковинські ЗМІ, і у команді Зе у пана Продана є свої люди. Він матиме контроль над формуванням списків кандидатів в депутати міської ради від цієї політичної сили. Тому Василь Сафронович матиме тотальний контроль і над новою командою, а відтак і над містом. Ніхто не дозволить ніякій більшості якихось голосувань без погодження із секретарем”, – йдеться у дописі.

“І на останок. Сьогодні фракції, які вірою і правдою служили майже чотири роки секретареві міської ради, ним розвалені. Вони йому більше непотрібні. Це нині «використаний матеріал» та «корупційна більшість».
Хлопці дякую, ви більше не потрібні. Ви ослухалися”, – підсумовує Василь Максимюк.

Залишити коментар