На дебати можуть прийти 60 тисяч людей – Аваков

Дебати кандидатів у президенти на НСК Олімпійський 19 квітня відвідають близько 60 тисяч осіб, заявив  глава МВС Арсен Аваков, передає Корреспондент.
“Ми очікуємо на ці дебати до 60 тис. осіб, громадян України, які прийдуть послухати і підтримати своїх кандидатів. Ця ситуація досить напружена і вимагає великої уваги до безпеки. Виходячи з цього і розуміючи, що є розбіжності в роботах кожного зі штабів, як проводити ці дебати, ми запросили представників штабів сьогодні на 17:00 прийти до остаточного рішення”, – пояснив міністр.
Аваков запевнив, що фан-зона на стадіоні буде використана в повному обсязі. “Ми продумаємо, як безпечно розмістити людей, потоки людей, щоб це було забезпечено рамками, щоб був зрозумілий огляд. Ми таке багато разів проводили”, – сказав він.
При цьому за порядком на стадіоні і навколо нього будуть стежити близько 10 тисяч силовиків.
“Це велика кількість, бо раніше, коли ми говорили про обслуговування стадіонних заходів, поліція, як правило, не заходила всередину. Тут нам доведеться працювати і всередині, і зовні, і забезпечувати додаткові потоки. Тому ми залучаємо з підстраховкою досить велику кількість людей”, – пояснив Аваков.

Як відомо, НСК Олімпійський вміщує близько 73 тисяч глядачів.

Реклама

Залишити коментар