Савченко випустили з тюрми: суд не встиг продовжити термін арешту

В ніч на вівторок, 16 квітня, Броварський районний суд ухвалив випустити з-під варти народного депутата Надію Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимира Рубана.

Опівночі закінчився черговий термін утримання їх під арештом. Клопотання прокуратури про продовження арешту суд в строк не встиг розглянути, тому обвинувачених відпустили. Рішення суду в залі засідань зустріли оплесками, передає Корреспондент.

“Я виходжу з цього залу як вільна людина. Я повернула собі волю і буду боротися за Україну”, – заявила Савченко.

Як відомо, Савченко підозрюють в підготовці терактів у Верховній Раді й урядовому кварталі Києва. Крім того, її підозрюють у спільній з Рубаном підготовці замаху на президента Петра Порошенка.

22 березня 2018 року Верховна Рада дала згоду на залучення Савченко до кримінальної відповідальності, затримання і взяття її під варту. Савченко і Рубан перебували під арештом. У серпні 2018 року досудове розслідування у кримінальному провадженні проти Рубана та Савченко було завершено.

Справу Савченко та Рубана спочатку передали на розгляд у Слов’янський міськрайонний суд Донецької області, потім в Чернігівський районний суд, Солом’янський районний суд Києва, Дарницький районний суд Києва. 12 квітня Київський апеляційний суд направив справу до Броварського міськрайонного суду Київської області.

Залишити коментар