Укрзалізниця призначила додаткові потяги на прохання користувачів Faсebook

Укрзалізниця призначила 2 додаткових поїзди на час Великодніх свят за підсумками опитування, яке прес-служба компанії провела у соціальній мережі Facebook. 

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

“Загалом в опитуванні на сторінці АТ “Укрзалізниця” у Facebook на момент підбиття підсумків взяли участь 2162 респонденти. З них 320 користувачів висловилися за додаткові поїзди до Львова. Майже на сотню менше голосів віддано за призначення поїздів до Івано-Франківська”, — повідомляють в Укрзалізниці.

Там визнають, що опитування, проведене у соціальній мережі не можуть вважатися репрезентативними, проте фахівці компанії візьмуть їх до уваги під час наступних перевезень пасажирів, особливо у часи пікових подорожей залізницею.

“Загалом на Великодні та травневі свята Укрзалізниця вже призначила 23 додаткові поїзди та додаткові рейси 5 цілорічним поїздам. Зокрема, це поїзди до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Жмеринки, Миколаєва, Одеси, Херсона, Дніпра, Кривого Рога, Харкова, Покровська, Запоріжжя, Бахмута, Кременчука, Шостки, Черкас, Вінниці та інших міст”, — додають в Укрзалізниці.

Залишити коментар