Порошенко підтвердив звільнення розвідника Семочка

Президент Петро Порошенко звільнив першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України Сергія Семочка. 

Про це глава держави, кандидат у президенти заявив під час виступу 14 квітня у прес-центрі на НСК “Олімпійський”, де мала відбутися зустріч з кандидатом Володимиром Зеленським.

“У п’ятницю (12 квітня – ред.) заступник голови Служби зовнішньої розвідки, генерал Семочко був звільнений з посади”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо, на початку жовтня 2018 року вийшло журналістське розслідування Bihus.info. У ньому йшлося про те, що в 2015-2017 роках сім’я Семочка, не маючи великих легальних доходів, придбала три особняки в одному з найдорожчих дачних поселень – селі Козин під Києвом – вартістю кілька мільйонів доларів.

За даними журналістів, попри відсутність значних доходів в останні роки, сім’я Семочка володіє елітними будинками під Києвом загальною вартістю близько 8 млн доларів.

Також в розслідуванні йшлося, що сім’я українського розвідника і контррозвідника Семочка числиться в базах даних платників податків Російської Федерації.

Семочко у відповідь заявив, що в розслідуванні він “не побачив жодного підтвердження і жодного доказу викладеної інформації”.

Розвідник додав, що і він, і його дружина є громадянами України. У той же час він визнав, що громадянство РФ мають дорослі діти його дружини від першого шлюбу, які з ними не живуть.

Фото: unian.net.

Реклама

Залишити коментар