“Я побачила приниження України”: Тимошенко прокоментувала хамство Зеленського (відео)

Народний депутат Юлія Тимошенко, яка зайняла третє місце на виборах президента, записала звернення до кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка після їхньої телефонної розмови у прямому ефірі.

Відповідний ролик Тимошенко опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“Я побачила руйнацію статусу посади президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли”, – прокоментувала Тимошенко свої враження після телефонної розмови Зеленського і Порошенка в ефірі “1+1”.

“Хочу звернутися до Петра Олексійовича, я знаю, що частина людей у країні вірить в те, що Ви зробили частину добрих справ для нашої держави і тому, в цей важкий для Вас час, раджу вам не ставати частиною чужого шоу, тримати президентську планку і якби важко не було захистити статус  посади президента і статус держави”, – сказала вона Президенту Порошенку.

Нагадаємо, напередодні між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком відбулася телефонна розмова в ефірі “Право на владу” на “1+1”, під час якої Зеленський вів себе нестримано і хамив чинному президенту, а потім взагалі кинув трубку.

Залишити коментар