У ЦВК розповіли про труднощі в організації другого туру виборів

Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко розповів про наступні кроки для організації другого туру виборів президента України.

Він повідомив, що  ЦВК у дуже стислі строки повинна сформувати окружні виборчі комісії, а потім відтак окружні новосформовані комісії формуватимуть дільничні.

“Зараз буде змінено принцип формування цих комісій. Кожен з кандидатів, який буде включений до бюлетеню для повторного голосування, має право на однакову частку в складі окружних та дільничних виборчих комісій. Окружні виборчі комісії формуються в складі 14 осіб – по 7 сім від кожного кандидата”, – розповів Радченко в коментарі “Прямому”.

Він наголосив, що це означатиме, що кожен з кандидатів має дуже мало часу для того, щоб зібрати свої пули, і встигнути подати подання до ЦВК. ЦВК у свою чергу має дуже швидко їх перевірити і затвердити.

“Наступний момент – це друк виборчих бюлетенів для повторного голосування. Тому що, незважаючи на величезну кількість інформації про те, що ЦВК начебто вже замовила і надрукувала бюлетені, це не так. Ми будемо їх тільки друкувати. І третя значна та серйозна частина робота – це встигнути доставити бюлетені до виборчих дільниць для того, щоб виборці знову-таки проголосували”, – додав Радченко.

Роси Буковини

Залишити коментар