Не для купки чернівецьких сімей, а для всіх, хто виховує дітей з інвалідністю. Нібито саме для такого благого наміру об’єднання родин “Паросток” залишили без приміщення. А там, де батьки могли залишити дітей на цілий день і владнати хоч декілька своїх справ, тепер сидять працівники одного з відділів Чернівецької міської ради
Чернівецька міськрада забрала приміщення в об’єднання родин, які виховують особливих діток
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)