Л. Кравчук пропонує сісти з агресором за стіл переговорів

Домовлятися з агресором, не чекати допомоги Європи і відбудовувати Донбас коштом країн-підписантів Будапештського меморандуму. Саме так бачить подолання збройного конфлікту на Сході держави перший президент України Леонід Кравчук

Коментарі:

  • Якщо Кравчук хоче особисто капітулювати перед Путіним- будь ласка. Ніхто не тримає. Запам`ятайте одне. Військова поразка України перетворить її на один коцентраційний табір у дусі Бухенвальду. І ніяк не інакше Росія буквально буде тут тоді робити тотальний геноцид населення. Бо Росія зараз це фашистська держава. Й я ще досі дивуюсь, чому в Москві досі ще не стоїть пам`ятник Гітлеру. Бо якщо судити з курсу російської державної машини то його якраз на часі поставити на Красній Площі в Москві. Бо лебенсраум й інші ідеї фюрера росіяни добре засвоїли. Російський лебенсраум (русский мир).

  • У Кравчука старческий , маразм.

  • А як ви вважаєте покінчити з війною? Ви там не живете , я так розумію.Там гинуть наші люди , жителі Донбасу і наші хлопці , яких посилає Порошенко на смерть ! Того , хто висловлюється проти перемирья , треба хоч на день відправити туди , де падають гармати на мирне населення , тоді б ви відчули на собі ,і не писали б всякої всячини. Такі коментарі пишуть не розумні , мягко кажучі , люди. Ганьба вам. Ви що фашисти , вам подобається дивитися і наблюдати , як гине наша нація? Домовлятися , це не здаватися !!!

Залишити коментар