США у проекті оборонного бюджету передбачили 250 млн на оборону Україні

США у проекті оборонного бюджету на 2020 рік передбачили надання Україні 250 мільйонів доларів на посилення безпеки і оборони України.

Про це повідомляє УНН з посиланням на інформацію посольства України у Вашингтоні.

“У офіційно оприлюдненому проекті оборонного бюджету США на 2020 рік передбачається надання Україні 250 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони в рамках програми “Ініціатива безпекової допомоги Україні” (Ukraine Security Assistance Initiative, USAI)”, – повідомили в українському дипломатичному представництві.

Згідно з документом, зазначені кошти планується спрямувати “на підтримку Збройних сил та національних сил безпеки України та для заміни будь-якого озброєння та товарів оборонного призначення, які вже були надані Україні Сполученими Штатами”.

“Важливо, що порівняно з бюджетним запитом на 2019 рік пропонована сума безпекової допомоги нашій державі збільшена на 50 млн доларів”, – підкреслили у посольстві України.

У подальшому бюджетний запит має пройти обговорення у конгресі США, де можуть вноситися зміни і доповнення. Тож, реальні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа.

Реклама

Залишити коментар