Юрій Луценко доручив перевірити доходи й декларацію Тимошенко

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру розглянути питання порушення кримінальної справи проти кандидата в президенти, лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко.

Про це повідомляється на сайті ГПУ, пише МБ.

“14 лютого на ім’я генерального прокурора надійшла заява про скоєння народним депутатом Ю.Тимошенко кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення), ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу”, – йдеться в повідомленні.

У Генпрокуратурі наголосили, що розслідування кримінальних правопорушень, про які мовиться, належить до виключної підслідності детективів Національного антикорупційного бюро.

“Беручи до уваги викладене, генеральним прокурором України прийнято рішення про скерування заяви про злочин до САП для організації її належного розгляду та ухвалення рішення визначеним КПК України чином”, – наголошується в повідомленні.

У повідомленні не називається ім’я депутата – Юлія Тимошенко чи Юрій, але, оскільки прізвище не відмінюється, отже йдеться саме про Юлію Тимошенко, пише видання.

фото – LIGA.net

Залишити коментар