Три українські спортсменки перемогли на турнірі у Франції

На міжнародному турнірі, що завершився у французькому місті Валь-д’Уазі українські легкоатлетки вибороли три золоті нагороди.

Золотими нагороди на турнірі у Валь-д’Уазі відзначилися Юлія Левченко, Тетяна Мірошник і Марина Бех-Романчук, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України, передає ZIK.

Зазначається, що українка Юлія Левченко з другої спроби взяла планку на висоті 200 см і оновила персональне досягнення у закритих приміщеннях. Друге місце із результатом 196 см посіла Ірина Геращенко, а трійку призерів доповнила Катерина Табашник (190 см).

Також переможцями міжнародних змагань стали Тетяна Мірошник (біг на 400 м) і Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину).