На Буковині священики Російської православної церкви судяться з правоохоронцями

У Чернівецькій області суди ухвалили рішення щодо скарг трьох священиків колишньої УПЦ Московського патріархату, які заявили про бездіяльність правоохоронних органів.

За словами церковнослужителів, під час зборів щодо переходу громад до Православної церкви України було перешкоджання, про що вони повідомили у поліцію. Натомість слідчі не відреагували на їхнє звернення.

Відповідна інформація оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, пише molbuk.ua.

Зазначається, що суд у відкритому судовому засіданні розглянув скаргу настоятеля парафії на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Боянчук Заставнівського району протоієрея Короля Федора Ілліча на бездіяльність слідчого.

Він заявив, що звернувся до слідчого судді із скаргою щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Суд зобов’язав поліцію внести до ЄРДР відомості за заявою священика, а також відкрив провадження у справі за його скаргою.

Окрім того, Заставнівський районний суд відкрив провадження у справі за скаргою настоятель парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці села Горошівці на бездіяльність слідчого.

Водночас, за інформацією сайту колишньої УПЦ МП, аналогічне рішення суд ухвалив і щодо церковної громади села Карапчів Вижницького району.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Залишити коментар