Від завтра у Чернівцях запровадять електронний квиток

У середу, 13 лютого, у Чернівцях почнуть впроваджувати  електронний квиток у комунальному громадському транспорті. Реалізація проекту  розпочнеться в тролейбусах маршруту №2.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Зазначається, що Чернівці отримали 120 мобільних валідаторів і програмне забезпечення до них, які для міста безкоштовно передала компанія Visa. Тролейбусне управління зараз адаптує 20 валідаторів для запровадження на другому тролейбусному маршруті.

У міськраді повідомляють, що кожен кондуктор матиме мобільний валідатор для оплати за проїзд. Пасажири можуть розрахуватись як безконтактною банківською карткою будь-якого банку, так і готівкою.

Кондуктор матиме кілька карток – повної вартості проїзду, пільгової (для студентів і школярів) та “нульового” проїзду для пенсіонерів та інших пільговиків. Розрахувавшись  готівкою чи карткою, пасажир отримає відповідний чек.

Пільгові категорії населення і надалі їздитимуть безкоштовно за наявності посвідчення. Вони також отримають “нульовий” квиток, що дасть змогу тролейбусному управлінню забезпечити повний облік пасажирів, в тому числі й пільгових категорій.

На тролейбусному маршруті №2 система буде тестуватись до кінця лютого. Про це повідомив заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк.

З  березня планується забезпечити мобільними валідаторами решту міських тролейбусних маршрутів.

Також буде оголошено тендер на закупівлю стаціонарних валідаторів, які дадуть змогу розраховуватись у транспорті ще й “Карткою чернівчанина”.

Залишити коментар