У Чернівцях затримали таксиста “під кайфом” – поліція

У Чернівцях водій Opel Omega з ознаками наркотичного сп’яніння надавав послуги перевезення пасажирів на таксі. Окрім того, виявилося, що він позбавлений права керування транспортними засобами.

Патрулюючи на вулиці Шевченка, поліцейські помітили транспортний засіб Opel Omega, який перебував в орієнтуванні. Під час перевірки документів виявили, що водій пред‘являє тимчасовий дозвіл іншого водія. Перевіривши громадянина встановили його особу та з’ясували, що чоловік позбавлений права керування, повідомляє прес-служба Управління патрульної поліції Чернівецької області.

В ході розгляду справи про адміністративне правопорушення інспектори у водія виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік відмовився пройти огляд на стан сп’яніння у присутності двох свідків.

На водія винесено постанову ст..126 КУпАП (керування транспортними засобами без відповідних документів) та складено протокол ст..130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Залишити коментар