У Чернівцях школи відновлять навчання 11 лютого: рівень захворюваності дітей перевірятимуть щодня

У Чернівцях з понеділка, 11 лютого 2019 року, у школах міста відновиться навчальний процес.

Відбулось засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо епідемічної ситуації в Чернівцях та проведення профілактичних та протиепідемічних заходів з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Як повідомила головний спеціаліст управління охорони здоров’я міської ради Ірина Вострікова, станом на 8 лютого 2019 року зареєстровано 2497 випадків ГРВІ та грипу. За попередній тиждень – 2918.

Серед захворілих 1508 дітей, що складає 60,4 % від загальної кількості захворілих. Минулого тижня – 66%. Зареєстровано 15 випадків грипу, минулого тижня – 33. Перевищення епідпорогу на сьогоднішній день становить 8,5%, минулого тижня – 26,8%.

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на грип та гострі респіраторні інфекції зменшилась на 14,4%, натомість перевищення епідпорогу ще існує.

Члени комісії вирішили з понеділка, 11 лютого 2019 року, відновити навчальний процес у школах міста, при цьому продовжити виконання вимог Законів України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, “Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення” щодо посилення проведення протиепідемічних, дезінфекційних, інших обмежувальних заходів в закладах дошкільного, шкільного та позашкільного навчання.

Також буде продовжено щоденний моніторинг стану відвідування навчальних закладів. За потреби навчання може бути припинено в кожному закладі окремо.

Перед початком проведення масових заходів в школах та дитячих садках, позашкільних закладах повинно бути забезпечено проведення дезінфекційних заходів та провітрювання приміщень.

Фото ілюстративне, dpchas.com.ua.

Роси Буковини

Залишити коментар