Каспрук нагадав, хто відповідав за дороги у Чернівцях протягом останніх восьми років

Олексій Каспрук не погоджується з тим, що нинішня влада має відповідати за стан доріг у Чернівцях лише за останніх півроку. За його словами, вони відповідальні за останніх вісім років. 

Про це він повідомив в ефірі передачі “Пряма відповідь” на каналі “Чернівці”.

Як відомо, у Чернівцях патрульна поліція ініціювала судовий позов проти директора департаменту ЖКГ міськради Володимира Бешлея через недотримання норм утримання доріг у місті.

Утім, як переконаний Каспрук, ця справа не викличе суспільного резонансу.

Разом із тим Олексій Каспрук нагадав, що з 2010 по 2014 роки Володимир Бешлей був головою постійно діючої комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства. Саме ця комісія визначала, які об’єкти повинні ремонтувати, як фінансуються ці об’єкти, комісія мала б контролювати якість робіт, у тому числі ремонт і будівництво доріг.

“Міський голова згідно нашого законодавства може одноосібно розпорядитися сумою 5 тисяч гривень. Що стосується більшої суми, тих десятків мільйонів, виділених на дороги – це компетенція виключно Чернівецької міської ради, тобто депутатів”, – повідомив в ефірі Каспрук.

Він також додав, що депутати також несуть відповідальність за ситуацію у місті.

“Вони затверджують бюджет, у програмах визначають, які об’єкти будуть відремонтовані у тому чи іншому році, вони мають право контролювати як процес закупівлі матеріалів, так і процес проведення цих робіт. Власне кажучи, чим вони і займалися”, – додав політик.

Як зазначив Олексій Каспрук, з 2010 по 2014 рік Бешлей був “старшим від ради по дорогах, а  з 2016 року у міськраді була сформована антимерська більшість, яка не давала працювати, блокувала ініціативи”.

“Ще у 2017 році я пропонував починати ремонт проспекту Незалежності. Утім депутати відмовлялися давати гроші, мовляв, ремонтуйте Гагаріна, Руську. Як бачимо тепер, ні першу, ні другу вулицю чомусь не ремонтують”, – зазначив Каспрук.

Також він розкритикував початок ремонтних робіт на проспекті Незалежності перед початком зими.

“Те, що ремонт дороги почали напередодні зими – це недбалість, це бажання урвати все, що тільки можна урвати”, – заявив політик.

Підбиваючи підсумки Каспрук зауважив, що нинішня влада у місті також відповідальна за нинішню ситуацію з дорогами.

“Ця команда однозначно несе відповідальність за стан міста не тільки за останніх півроку, а за останіх 8 років”, – наголосив Олексій Каспрук.

Роси Буковини

Залишити коментар