Дороги області в жахливому стані. А все через перепади температури та посипання піщано-сольовою сумішшю. Про це під час прес-конференції заявили співробітники Служби автомобільних доріг. У Чернівецькій облдержадміністрації кажуть, до початку дорожньої реформи понад 95% доріг України були непридатними для нормальної експлуатації. Нині ж справи дещо кращі
У Чернівецькій ОДА пояснили, чому дороги в області погані
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)