На вул. Немирівській у Чернівцях на озері замерзав лебідь. Птаха помітив чоловік, який проходив повз. Він зателефонував надзвичайникам, які приїхали та врятували замерзлого птаха. Вони підплили до лебедя на човні, витягли його з води та забрали на берег. Після цього рятувальники відвезли птаха до ветеринарної лікарні, де медики надали йому необхідну допомогу
Надзвичайники у Чернівцях врятували лебедя, який замерзав на озері
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)