Політичні сили мають припинити міжусобиці до перемоги у війні з РФ – Бурбак

Закон про українську мову як державну, прозорість медіа-власності та закріплення в Конституції курсу на ЄС та НАТО – такі пріоритети роботи фракції “Народний фронт” на останній рік роботи парламенту VIII-го скликання.

Про це на з’їзді партії наголосив керівник фракції Максим Бурбак.

“Маємо ще один рік для виконання першочергових завдань парламенту. Насамперед невідкладно ухвалити в цілому законопроект “Про забезпечення функціонування української мови як державної. Це обов‘язок цього парламенту”, – сказав Максим Бурбак.

“Ми повинні захистити інформаційний суверенітет. Україні необхідні закони про прозорість медіа-власності та про кримінальну відповідальність за заперечення факту агресії. Ми повинні внести зміни в Конституцію для закріплення курсу на членство в ЄС та НАТО,” – наголосив керівник фракції.

Окремим фронтом парламентської боротьби для “Народного фронту”, за словами Максима Бурбака, буде захист виборів від втручання Москви, повідомляє прес-служба партії.

“Кремль, окрім війни й пропаганди, готує фальсифікацію виборів. “Народний фронт” вимагає створити тимчасову слідчу комісію Ради щодо розслідування фактів вручання у вибори з боку Росії. Ця комісія, зокрема, має розслідувати джерела фінансування пропутінських ЗМІ в Україні. Ми не дамо знищити нашу державу”, – заявив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що робота фракції буде спрямована на дотримання продуктивної роботи парламенту під час виборів.

“Головна стратегія “Народного фронту” – не допустити дестабілізації Верховної Ради. Закликаємо державницькі партії та фракції припинити міжусобиці до перемоги у війні. Вимагаємо від колег продуктивної роботи, поки українці обирають Президента”, – наголосив керівник фракції.

“Народний фронт” сьогодні – опора парламентаризму й головна державницька сила в Україні. І я переконаний, в наступному парламенті ми також з честю будемо нести цю функцію”, – підкреслив Максим Бурбак.

Реклама

Залишити коментар