За оформлення “євроблях” українці сплатили понад 4,1 млрд грн

За розмитнення автомобілів на єврономерах українці вже сплатили понад 4,1 млрд гривень. З початку дії нових правил розмитнення було оформлено понад 65 тисяч транспортних засобів.

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби.

“За митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією громадяни вже сплатили понад 4,1 млрд гривень. Кількість оформлених з 25 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року (включно) транспортних засобів складає понад 65 тисяч штук. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту”, – йдеться в повідомленні.

У ДФС зауважують, що найактивніше громадяни розмитнюють автомобілі у Києві – майже 10,8 тисяч авто, у Волинській – 8,7 тисяч і Чернівецькій областях – понад 6 тисяч.

Із загальної кількості розмитнених авто майже 55 тис. –  це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 467 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

Тільки за минулу добу (31 січня) громадяни оформили майже 3,4 тис. автомобілів, за які сплачено майже 212 млн грн. платежів.

У ДФС нагадали, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою. Наразі це передбачено чинним законодавством.

Реклама

Залишити коментар