28-річна буковинка просить допомогти їй побороти важку хворобу

Допоможіть 28-річній Марині Гуцуляк зі Сторожинецького району побороти важку хворобу.

Марина все життя страждає від болю та неможливості вільно пересуватися. Та попри це, закінчила університет та працювала. Та наразі ситуація критична і зволікати не можна ніяк. Саме тому дівчина відчайдушно просить про допомогу небайдужих. Вона мріє про життя без болю.

– Вже два роки я на наркотичних засобах, звичайні знеболюючі мені не дуже допомогають, – пояснює Марина. – 21 рік мене лікували на Украні, але з остаточним діагнозом так і не визначились. Останній – фіброзна дисплазія бедрової кістки, до цього додався ще коксартроз 3 ступеня. Треба робити заміну суглоба, але його немає до чого кріпити, так як бедрова кістка уражена, кісткова тканина перетворилася в доброякісну пухлину. Я довго шукала лікарню, яка б за це взялася. Вже рік ходжу на милицях, біль нестерпний. Стан постійно погіршується. В Києві мені зробили дві операції. 2011 року встановили блокуючий стержень, для того, щоб кістка повністю не зламалася. Але пухлина залишилася, уражає більшу частину кістки, хвороба прогресує. Після першої операції ставало не краще, а гірше. Лікарі вирішили забрати один гвинт з колінного суглоба, у 2014 році зробили ще одну операцію, проте результатів нема. Зараз я повернулася з Ізраїля, мені дали рахунок на операцію. Щоб замінити суглоб та пройти реабілітацію, треба заплатити 25 тис. дол. Далі мають витягнути стержень, взяти кісткову тканину на біопсію, і після того, як знатимуть чим уражена кістка, визначаться з наступною операцією. Я вже дуже багато витратила на лікування, зараз знову їду в Ізраїль. Мені дуже не зручно просити про допомогу, адже розумію – в кожного є свої проблеми. Але це мій шанс мати нормальне життя!

У документі вказана сума на 21 тис дол., це вартість самої операції. Митниця Ізраїлю дозволила перебувати в країні лише на час консультації, тобто один день. Далі по телефону повідомили, що доведеться оплатити ще й реабілітацію, а це ще 4 тис. у.о.

Рахунок в Приватбанку:

Гуцуляк Марина Петрівна

5168 7427 1922 7229

МФО банку: 305299

Мобільний номер: 0688827550

Допоможіть 28-річній буковинці побороти важку хворобу

 

Допоможіть 28-річній буковинці побороти важку хворобу
Реклама

Залишити коментар