На Буковині засудили за хабар керівника Держархіву

У Чернівецькій області за матеріалами СБУ засуджено керівника Державного архіву.

За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Чернівців до п’яти років позбавлення волі засудив затриманого на хабарі керівника Державного архіву Чернівецької області.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди за видачу громадянам архівних довідок про їх народження на території області.

У серпні 2017 року правоохоронці затримали хабарника у робочому кабінеті під час отримання майже тисячі трьохсот євро від місцевого мешканця.

Суд визнав чиновника винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Вирок набув законної сили.

Як зазначено у вироку Єдиного державного реєстру судових рішень, засуджений за хабар посадовець за грати все-таки не сяде.

“Суд вирішив на підставі ч.2 ст.84 КК України звільнити його від від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років”, – йдеться у судовому рішенні.

Довідка:

Стаття 84. Звільнення від покарання за хворобою

2. Особа, яка після вчинення злочину або постановлення вироку захворіла на іншу тяжку хворобу, що перешкоджає відбуванню покарання, може бути звільнена від покарання або від подальшого його відбування. При вирішенні цього питання суд враховує тяжкість вчиненого злочину, характер захворювання, особу засудженого та інші обставини справи.

 

Реклама

Залишити коментар