Чернівецька митниця оформила понад 5 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією

З 25 листопада 2018 року по 27 січня 2019 року Чернівецькою митницею ДФС оформлено 5144 транспортні засоби громадян з іноземною реєстрацією. Це авто, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах “тимчасове ввезення” або “транзит”.

Понад 364 млн. грн. – таку суму сплатили громадяни, які здійснили митне оформлення своїх автівок. З цієї суми понад 329 млн. грн. перераховано до Пенсійного фонду.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької митниці ДФС .

Із загальної кількості розмитнених авто понад 80% перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 8500 грн. за кожне авто, що звільнило їх від адміністративної відповідальності через недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу.

Також лише до 22 лютого 2019 року триватиме термін дії пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

З 24 травня 2019 року значно зросте відповідальність за порушення строків та вимог митних режимів. Штрафні санкції, які будуть застосовуватися до власників авто на єврономерах, зростуть до 170 тисяч гривень. В окремих випадках передбачається можливість конфіскації таких авто.

Фото – ІА АСС.

Реклама

Залишити коментар