У Горошівцях на Буковині церковна громада проголосувала за перехід до ПЦУ (фото, відео)

За перехід до Православної церкви України проголосували 239 прихожан церкви Успіння Пресвятої Богородиці села Горошівці Заставнівського району, проти – 40. 

Сьогодні, 20 січня, ще одна церковна громада у Чернівецькій області прийняла рішення вийти з підпорядкування колишньої Української православної церкви Московського патріархату та приєднатися до Православної церкви України.

Збори у церкві ініціював місцевий священик отець Федір, який разом з 40 прихожанами не підтримували перехід до ПЦУ. Він заявив, що не збирається покидати УПЦ МП та підпорядковується лише митрополитові Онуфрію. Окрім того, священик намагався переконати парафію не переходити до ПЦУ, назвавши її “неканонічною”.

Для того, щоб ухвалити рішення щодо переходу церкви, громада церкви розділилася на дві групи: прихильники ПЦУ стали в колону праворуч, а ті, хто підтримує Московський патріархат – ліворуч. Таким чином, за перехід до Православної церкви України проголосували 239 людей, проти – 40. Водночас тих, хто утримався, не було.

Як раніше повідомляли, на Буковині громада, яка хоче перейти до Православної церкви України, заявляє про про опір з боку священиків РПЦ.

Реклама

Залишити коментар