У Чернівцях депутата облради від “Опоблоку” правоохоронці звинуватили у корупції

Депутата Чернівецької обласної ради від політичної партії “Опозиційний блок” притягнули до відповідальності через невчасне подання електронної декларації про доходи і витрати.

Обранцем виявився Віталій Левко, передає molbuk.ua.

Як повідомила прес-служба управління захисту економіки Чернівецької області, щодо депутата обласної ради правоохоронці склали протокол за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Зазначається, що депутат Чернівецької обласної ради “забув” своєчасно показати свої статки та двічі не подав декларацію до НАЗК у визначений законом термін. Цим порушив Закон України “Про запобігання корупції”, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні порушення.

За офіційними даними, Віталій Левко народився 1 лютого 1985 року, має вищу освіту й тимчасово не працює. Депутат проживає у Чернівцях.

В Єдиному державному реєстрі електронних декларацій містяться дві декларації Віталія Левка. Першу він подав 11 квітня 2018 року як депутат Чернівецької обласної ради, а іншу – 20 червня 2018 року – як депутат Хотинської райради.

У своїй декларації депутат вказав, що володіє двома земельними ділянками площами 10588 і 10323 квадратних метрів у селі Пашківці Хотинського району.

Також він задекларував майже 1,5 млн грн доходів від підприємницької діяльності, які він зберігає у готівці, та майже 14 тисяч гривень пенсії.

Окрім того, прізвище депутата фігурує у судовому позові групи представників “Опозиційного блоку” до телеканалу ТВА про захист честі та гідності, ділової репутації. Зокрема, депутатам не сподобалося, що журналістка в одному із сюжетів назвала їхню політсилу “прокремлівською”.

Нагадаємо, Чернівецька обласна виборча комісія зареєструвала Віталія Левка депутатом облради 26 вересня 2017 року.

За підсумками місцевих виборів 2015 року Левко був обраний депутатом Хотинської районної ради від політичної партії “Опозиційний блок”.

Паралельно він балотувався до Чернівецької обласної ради від політичної партії “Опозиційний блок”, набравши 9,7% голосів, що не дало йому можливості потрапити до депутатського складу ради.

Проте у вересні 2017 року депутат Чернівецької обласної ради від “Опозиційного блоку” Михайло Нікітін склав свої депутатські повноваження. Таким чином звільнилося місце для наступного по списку від “Опоблоку” кандидата, яким виявився Віталій Левко.

Реклама

Залишити коментар