Українські спортсмени мають орієнтуватися на Європу, а не на столицю допінгу – нардеп

Приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS) дозволить посилити міжурядове співробітництво у сфері фізичної культури і спорту в рамках Ради Європи, а також дозволить Україні стати активним учасником загальноєвропейських процесів у сфері фізичної культури і спорту.

Про це заявив Перший заступник голови фракції “Народний фронт”, народний депутат Андрій Тетерук, коментуючи відповідний законопроект №0205 з трибуни парламенту, пише прес-служба партії..

“Ми вболіваємо, любимо і пишаємось нашими професійними спортсменами, які виборюють золоті, срібні або бронзові медалі на усіх міжнародних змаганнях. Світ спорту наповнений прізвищами братів Кличків, Василя Ломаченка, Еліни Світоліної та багатьох інших видатних спортсменів. Окремо ми дякуємо нашим паралімційцям, які показують увесь спортивний потенціал нашої країни”, – заявив народний депутат.

Андрій Тетерук підкреслив, що прагнучи до Європи, ми маємо пам’ятати, що навіть у цьому ми “відриваємось від Росії – столиці мельдонію і безчестя використання спортсменами будь-яких речовин заради факту перемоги”.

Як ідеться у пояснювальній записці до законопроекту №0205, з метою реформування та оптимізації діяльності CDDS, 29 листопада 2006 року Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення про заснування Розширеної часткової угоди про спорт (далі – EPAS), яка, починаючи з 2007 року, стала новою платформою для міжурядового співробітництва у сфері фізичної культури і спорту в рамках Ради Європи. Наразі до EPAS приєдналися 38 країн-членів Ради Європи.

Реклама

Залишити коментар