Вранці 7 січня в селі Чепоноси Хотинського району загорівся житловий будинок. До нещасного випадку призвело порушення правил безпеки при використанні пічного опалення. Чоловік не зачинив дверцят печі. Коли сусіди помітили пожежу та викликали рятувальників, вогонь охопив уже 2 кімнати. Щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому, рятувальники вкотре наголошують на правилах пожежної безпеки при використанні пічного опалення
11 пожеж трапились у Чернівецькій області від початку року
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)