В мережі прилюднили текст підписаного Патріархом Варфоломієм Томосу (фото)

У мережі оприлюднили текст підписаного Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про надання автокефалії Православній церкві України.

Його оприлюднив посол України в Туреччині Андрій Сибіга, передає УНН.

“Переклад підписаного Вселенським Патріархом Варфоломієм І у присутності Президента України Петра Порошенка та його дружини пані Марини та митрополита Київського та усієї України Патріаршого і Синодального Томосу про надання автокефалії Православній церкві України”, – підписав він відповідний документ у Twitter.

У документі зокрема вказано: “… Наша Свята Христова Велика Церква благословляє і проголошує Православну Церкву України Автокефальною”.

“…Таким чином таке вирішене і розсуджене і в радості сповіщене вам від шанованого Центру Православ’я було соборно затверджено, для постійного збереження видається цей Патріарший і Синодальний Томос,.. вручений в точній і ідентичній копії Блаженнішому предстоятелю Святішої Церкви України, кір Єпіфанію і Його Високоповажності Президенту країни пану Петру Порошенку, для вічного доказу і постійного представлення. Року дві тисяч дев’ятнадцятого, місяця січня, 6 числа, індиктіона 12”, – йдеться у документі.

При цьому радник Президента Ростислав Павленко заявив, що офіційний переклад буде “дуже скоро”.

Реклама

Залишити коментар