На Буковині виявили двигун, який значиться у розшуку Інтерполу

У сервісному центрі МВС в Чернівецькій області під час реєстрації транспортного засобу виявлено двигун, що перебуває в розшуку.

Про це повідомляє прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області.

Зазначається, що до ТСЦ 7344, що в Глибокій, звернулася жителька Глибоцького району, 1991 року народження, для реєстрації автомобіля марки “Audi A-6”. При перевірці транспортного засобу було встановлено, що двигун цього автомобіля знаходиться в розшуку, а саме у базі Інтерпол.

Про дані події було повідомлено Глибоцький ВП ГУНП в Чернівецькій області.

У зв`язку з цим фахівці наголошують про доцільність звернення до сервісних центрів МВС при придбанні вживаних авто для уникнення проблемних наслідків купівлі власного засобу пересування.

Як йдеться у повідомленні, загально у 2018 році у Чернівецькій області сервісними центрами МВС виявлено 5 перебитих або знищених номерів кузова (ст. 290 ККУ), 5 перебитих або знищених номерів двигунів (ст.290 ККУ), 2 підроблені свідоцтва про реєстрацію ТЗ (ст. 358 ККУ), 18 підроблених посвідчень водія (ст. 358 ККУ), 2 викрадених транспортних засобів на території України (ст.289 ККУ), 3 ТЗ, які перебувають у розшуку Інтерполу та 1 підроблену медичну довідку (ст. 358 ККУ).

Реклама

Залишити коментар