Липневий путч, дорогі дороги та політичний цугцванг для секретаря. 2018-й став непростим для Чернівців. Влітку місто обезголовили й тимчасова влада почала господарювати. Однак, попри великі амбіції та гучні обіцянки, зуміла лише роздати посади в ратуші “своїм” та понівечити й без того розбиті дороги. Чернівчанам натомість розповідали про безперервний ремонт шляхів, ефективних менеджерів, які, однак, чомусь не мають відповідного фаху, та обіцяли рейтинги в журналах
З яким настроєм завершуємо рік політичний та що можемо очікувати від 2019-го
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)