У Чернівцях 9 депутатів міської ради прогуляли більше половини засідань комісій

Дев’ять депутатів Чернівецької міської ради мали би претендувати на виліт із міськради через безвідповідальне ставлення до обов’язків.

Найбільше засідань постійних комісій міської ради пропустив Анатолій Чесанов від “Рідного міста” – 86,6%. Слідом за ним його однопартієць Валерій Чинуш – 84,6%. Трійку замикає депутат від БПП Сергій Греков, який прогуляв 69,2% засідань.

Дослідження провело видання “МБ” на основі інформації щодо відвідування депутатами комісій, яка була оприлюднена на сайті ЧМР станом на 25 грудня 2018 року.

Як зазначається, депутати міськради за весь 2018 рік провели у сесійній залі півтора місяця: відбулися 44 чергові та позачергові сесії ради.

Сесійних засідань цього року пропустив найбільше представник фракції “Рідне місто” Віталій Михайлішин – 21 засідання. Друге місце у рейтингу депутатів-прогульників посів його однопартієць Анатолій Чесанов, у якого зафіксовано 16 прогулів. “Бронзу” в поєдинку найбільш безвідповідальних депутатів щодо відвідуваності сесій здобув депутат від фракції “БПП “Солідарність” Віктор Савчук з показником 15 прогулів.

По одному прогулу сесій мають депутати Михайло Яринич (“Народний контроль”), Богдан Ковалюк (позафракційний), Володимир й Тетяна Бешлеї з “Рідного міста”.

Водночас постійні профільні комісії депутати відвідують не так активно, як сесії. Через це дев’ять депутатів могли би втратити свій мандат.

Найменш відповідальним обранцем у цій категорії виявився “рідномістянин” Анатолій Чесанов, який пропустив 13 із 15-ти засідань профільної комісії з питань житлово-комунального господарства. Його колега по фракції Валерій Чинуш прогуляв 11 із 13-ти засідань “гуманітарної” комісії міськради.

Третє місце у рейтингу депутатів-прогульників дісталося представнику “БПП” Сергію Грекову, в якого зафіксовано дев’ять прогулів засідань комісії з гуманітарних питань.

За ним йде депутат “БПП” Денис Затірка, який за перший рік своєї діяльності у міськраді пропустив вісім із 12-ти засідань комісії з питань бюджету.

Негативний показник у складі “регламентної” комісії продемонстрував депутат “Рідного міста” Юрій Ткачук: сім прогулів з 11-ти засідань. Таким же результатом може “похвалитися” депутат “БПП” Віктор Савчук, який входить до цієї ж комісії.

Не відзначається особливою сумлінністю у своїй депутатській діяльності і син голови облради Артур Мунтян з фракції “Батьківщина”. У нього зафіксовано сім прогулів бюджетної комісії (загальна кількість засідань – 12). За ним – депутат “БПП” Андрій Кавуля, який не відвідав вісім із 15 засідань комісії з питань ЖКГ.

Замикає “дев’ятку” безвідповідальних обранців депутат “Рідного міста” Віталій Михайлішин, який пропустив половину засідань комісії з питань економіки та підприємництва.

Таким чином, усі ці дев’ятеро депутатів є кандидатами на складання мандатів, оскільки допустили таку кількість прогулів, яка, згідно з Регламентом роботи Чернівецької міської ради, дає підстави розпочати їхнє відкликання.

Реклама

Залишити коментар