До топ-5 антигероїв за версією “Закупівлі Чернівці” потрапив Олександр Пуршага

Наприкінці 2018 року Facebook-спільнота “Закупівлі Чернівці” почала публікувати інформацію про посадовців, які відзначилися з негативного боку при закупівлях і освоєнні бюджетних коштів у Чернівецькій області.

В топ-5 антигероїв року, що минає, потрапив начальник Управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександр Пуршага. Він посів 5 місце за затягування реконструкції перинатального центру у Чернівцях.

“В наступних публікаціях ми повідомлятимемо про тих, хто в 2018 році відзначився чи відзначилась з негативної сторони в закупівлях і/чи витрачанні бюджетних коштів в Чернівецькій області.

Отож, почесне 5 місце посів начальник Управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександр Пуршага. Саме він спромігся за рік використати тільки 21 мільйон з 55 на реконструкцію перинатального центру, які ще з травня лежать на рахунках казначейства області (https://bit.ly/2LzWZUB). Саме за його керівництва вартість об’єкта зросла з 79 до 161 мільйонів гривень (більш, аніж удвічі).

Впродовж 2018 року Олександр Пуршага та екс-губернатор розповідали на прес-конференціях, що основною причиною затягування реконструкції є нестача коштів. Але, як виявилось, цифри кажуть інше. О! І під самий Новий рік «неочікувано» новий договір підряду щодо реконструкції перинатального центру отримує ПП “Промбудсервіс-Косів”, який вже 7 років ніяк недореконструює перинатальний центр (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-22-003272-c).

Загалом, в 2018 році ПП “Промбудсервіс-Косів” виконало робіт на суму 21 млн.грн, а згідно договору від 22 грудня за останніх 10 днів 2018 року має освоїти 26,8 млн.грн. Хороший подаруночок, правда?

Але це ще не межа. Ми вже бачимо і знаємо. Ждемо, як в 2019 році вартість перинатального центру перетне 200-мільйонну позначку.

Тим часом породіллі, новонародженні далі товчуться в дитячій лікарні.

Вітання Олександру Пуршазі!”, – йдеться у повідомленні спільноти.

Реклама

Залишити коментар