У Чернівцях релігійна громада вийшла з-під порядкування Московської митрополії

Старообрядницька релігійна громада міста Чернівці офіційно заявила про рішення вийти з підпорядкування Московської митрополії та уже зареєструвала заяву.

Як повідомив Сергій Бухаров, головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької ОДА, старообрядницька релігійна громада міста Чернівці прийняла рішення щодо виходу з підпорядкування з Московської митрополії Російської старообрядницької церкви та забрала зі своєї назви та статуту будь-яку згадку про країну-агресор, передає ІА АСС.

“Цьому бажанню громади передувало рішення клерикального центру РФ щодо зняття з отця Леонтія сану священика. Всупереч волі Росії, він продовжив служити у храмі, незважаючи на погрози відлучення”, – повідомив Сергій Бухаров.

Обласна рада церков стала на захист отця Леонтія, його підтримали всі конфесії. А старобрядницька релігійна громада, храм якої знаходиться на вулиці Олега Кошового у Чернівцях, тепер діятиме автономно, без підпорядкування Московській митрополії.

Фото – buknews.com.ua.

Реклама

Залишити коментар