На Буковині поліція запобігає незаконній вирубці ялинок

З 15-го по 31-ше грудня поліцейські здійснюють заходи щодо недопущення реалізації незаконно вирубаних хвойних насаджень.

Напередодні новорічних свят правоохоронці та представники лісових господарств створили спільні мобільні групи, щоб запобігти знищенню хвойних дерев. Вони перевіряють транспортні засоби та законність продажу ялинок. Також здійснюють патрулювання районів, де є можливість вирубки лісових красунь.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Як попередили у поліції, за кожне незаконно зрізане дерево доведеться сплатити від 85-170 гривень штрафу. У випадку незаконної порубки лісу, що заподіяла істотної шкоди державі, винній особі загрожує стягнення до 8500 гривень або до 3 років позбавлення волі.

За продаж у невстановленому місці та без відповідних документів теж передбачене покарання у вигляді штрафу, йдеться у повідомленні.

Так, від початку відпрацювання поліцейські склали адміністративні протоколи на 12 буковинців за продаж хвойних дерев у неналежних місцях.

Поліція Чернівецької області закликає громадян здійснювати купівлю-продаж новорічних дерев тільки на ялинкових ринках з відповідним маркуванням та не ризикувати отримати адміністративну відповідальність.

Реклама

Залишити коментар