Хоспіс – це про життя. Ідея, яку чернівецькі волонтери виношували дуже довго, нарешті втілена. Небайдужі меценати придбали обладнання та транспорт на тисячі доларів. І мобільний хоспіс разом із кардіографом та УЗД апаратом передали у міську дитячу поліклініку Чернівців. Завдяки цьому лікарі зможуть проводити обстеження тяжкохворих діток, які не можуть пересуватися
Хоспіс – це про життя. У Чернівцях волонтери передали дитячій поліклініці дороговартісне обладнання
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)