Передвиборна лихоманка. 23 грудня жителі одразу 4 громад у Чернівецькій області обиратимуть собі депутатів та голів. І от напередодні такого важливого дня в Чагорській ОТГ невідомі розклеїли на стовпах листівки із закликами не йти на вибори та не голосувати, аргументуючи це тим, що кандидати нібито не зустрічалися із жителями села. То що це: політичні ігри конкурентів чи небажання місцевих об’єднуватися?
Вибори в ОТГ уже найближчої неділі: на Буковині невідомі закликають людей не голосувати
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)