На Буковині невідомі закликають не йти на вибори голови і депутатів Чагорської ОТГ

На Буковині в селі Молодія 18 грудня з’явилися оголошення із закликом до місцевих жителів не брати участі у голосуванні за депутатів та голову Чагорської ОТГ Чернівецької області. Оголошення розмістили невідомі особи в місцях не відведених для розміщення агітації, і на даний момент їх вже зняли.

Сільський голова с. Молодія Дмитро Онофрійчук  в коментарі зазначив, що вони будуть стежити чи не з’являться подібні оголошення знову і в разі повторення ситуації звернуться з відповідними заявами до компетентних органів, повідомляє Громадянська мережа “Опора”.

18 12 2018 che oth 1«Право участі у виборах, як у ролі виборців, так і в ролі кандидатів закріплено в Конституції України. Це одна з ключових можливостей визначати напрямок нашого розвитку і не користатися цим правом не дуже розумно», – наголошує координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Чернівецькій області Тарас Прокоп.

Нагадуємо, що вже цієї неділі (23-го грудня) мають відбутися вибори депутатів та голів Чагорської, Неполоковецької, Ставчанської та Хотинської ОТГ.

 

Реклама

Залишити коментар