Чернівці в заметах, транспорт у заторах, містяни – лютують. Негода в обласному центрі вкотре перетворилася на колапс. Рух на дорогах і до того був ускладнений через розпочатий напередодні зими ремонт доріг та перериті магістральні вулиці. А інтенсивні опади ще більше ускладнили ситуацію. Поки комунальники запевняють, що працюють у посиленому режимі, чернівчани вимагають від влади відкрити хоча б проїзд на проспекті Незалежності
Чернівці в заметах, транспорт у заторах, містяни – лютують.
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)