Мусульмани України привітали зі створенням та обранням предстоятеля помісної церкви

Мусульмани України привітали православних християн зі створенням Української помісної церкви та обранням Митрополита Епіфанія на посаду її предстоятеля.

Про це на свої сторінці у Facebook написав муфтій Духовного управління мусульман України “Умма”, один з мусульманських духовних лідерів України Саїд Ісмагілов.

“Від імені мусульман України, вітаю православних християн зі створенням Української помісної православної Церкви, та вітаю Митрополита Епіфанія з обранням на посаду Предстоятеля Української помісної православної Церкви!” – написав Ісмагілом.

Він додав, що  українська нація здобула один з найпотужніших чинників, що забезпечуватиме та охоронятиме справжню незалежність України – Помісну православну церкву.

“Цей день – 15 грудня 2018 року, війде в історію України, як день здійснення багатовікової мрії українців про створення єдиної Православної Церкви, та остаточного відділення від російського церковного впливу. Все, що йде на користь національним інтересам України, захищає нашу свободу та незалежність, відповідає прагненням українців, посилює нашу спільну Батьківщину – вітається та підтримується мусульманами України”, – йдеться у дописі.

Саїд Ісмагілов висловив сподівання на подальше поглиблення міжрелігійного діалогу та плідної співпраці між християнами та мусульманами України.

 

Фото – umma.in.ua.

Реклама

Залишити коментар