В “ДНР” оголосили повну бойову готовність – ЗМІ

У самопроголошеній “ДНР” заявили, що всі “військові частини” переведені в повну бойову готовність у зв’язку із “загрозою наступу з боку Збройних сил України”.
Про це в п’ятницю, 14 грудня, заявив “заступник командувача” “республіки” Едуард Басурін, повідомляє Корреспондент з посиланням на російські ЗМІ.
“Незважаючи на загрозу можливого наступу, наші підрозділи виконують всі положення мінського “Комплексу заходів” і готові до відбиття нападу. Ворог ні на метр не просунеться на нашу землю. Всі військові частини приведені в повну бойову готовність”, – сказав він.
Басурін заявив, що підрозділи сепаратистів повністю забезпечені необхідним озброєнням, технікою і боєприпасами.
“Всі наші позиції дообладнані в інженерному відношенні таким чином, що укріплення дозволяють безпечно перебувати в них навіть за точного потрапляння декількох 152-мм артилерійських боєприпасів. Артилерійські підрозділи в готовності висунутися на заздалегідь підготовлені позиції і вести вогонь по ворогу, що наступає”, – зазначив він.
Басурін повідомив, що критично важливі об’єкти “республіки” посилені засобами протиповітряної оборони, створені схрони озброєння і боєприпасів на всій території “ДНР”.
Крім того, він заявив, що були сформовані “народні дружини”.
Напередодні в МЗС РФ заявили, що влада України готує наступ на маріупольському напрямі на Донбасі.
Учора на Донбасі збільшилася кількість обстрілів, в результаті бойових дій загинули двоє українських військових.
фото – iPress.ua
Реклама

Залишити коментар