Чернівчани обурюються ремонтом проспекту Незалежності

У спільноті “СтопХам Буковина” чернівчани оприлюднили фото нещодавно завершеного ремонту проспекту. Щоправда, не у Чернівцях, а у Вінниці.

Користувач Николай К. поширив світлини Гніванського шосе після капітального ремонту, здійсненого за новими будівельними нормами. Зокрема, там є облаштовані острівці безпеки та пішохідні переходи, коло на об’їзній дорозі, оновлене дорожнє покриття та тротуари.

Також по всій довжині відремонтованої ділянки вінницького шосе встановлені велодоріжки та сучасне освітлення.

Чернівчанин опублікував допис Лева Парцхаладзе, заступника Міністра  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, підписавши “Ремонт Проспекту, правда, не у нас, а в Вінниці”.

Чернівчани обурені тим, що проект реконструкції проспекту Незалежності у Чернівцях змінюють мало не щодня, що викликає сумніви у якості проведеного ремонту.

Ірина Карімова у коментарях до допису повідомила, що перший варіант проекту реконструкції нинішня влада хоче приховати.

“Перший проект ремонту проспекту був навіть кращий, ніж у Вінниці, з врахуванням нових вимог ДБН. Але Продан&Бешлей проект переробили, прогресивні елементи прибрали, вимоги до якості матеріалів знизили, бо по першому проекту було важко щось підряднику вкрасти. Добре, що хоч презентація збереглась, бо тепер Бешлей перший варіант нікому не показує”, – йдеться у повідомленні.

Фото – Lev Partskhaladze,  facebook.com.

 

Реклама

Залишити коментар