Стілець у вогні як символ минулого, емоції у вікнах та нетолерантність людей. І усе це у фотографіях підлітків. Звершився спільний проект України та Молдови, головними героями якого стали діти з різних соціальних груп. Більше року вони подорожували, вчились комунікувати та долати свої страхи. А ще – фотографували соціальні проблеми і намагались їх вирішити
Діти з Чернівецької області стали учасниками спільного проекту України та Молдови
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)